Workshops

Worksopy:
1. výroba vlastní látky, digitálni tisk
2. výroba výšivek na stroji
3. kurz kreslení a malby
4. obědníní látkek a výšivek na zakázku

 1. Výroba vlastní látky:
  V první hodině vymyslíme a navrhneme vzory na látku,
  poté je naskenujeme a v počítači upravíme v ornament a připravíme pro tisk. V další hodině vyrobíme pokusné tisky na malé tiskárně pro testy velikostí a barev
  A pokud máte zájem, odešleme do velké tiskárny. Cenu za metr si pak každý hradí sám a pohybuje se kolem 15e v závislosti na materiálu a datu výroby.
 2. Výroba výšivek na strojiV první hodině kreslíme a stylizujeme obrázky, fotky, text. Potom pracujeme v počítači a připravujeme pro vyšívání. V poslední hodině vyšíváme na trička bundy a podobně.
 3. Kurzy kreslení a malby
  jsou zaměřené na řemeslo a techniku. Cvičení zátiší, perspektivy, citlivosti k materiálu a barvě. Uhel, akrylové barvy, tužka, pastel. A průběžné seznámení s klasickými umělci i současnými umělci a aktuálními výstavami. Konzultace vlastních prací.
 4. Je možné si u mě objednat tisk mojí nebo vaší vlastní LÁTKY a VÝŠIVEK na zakázku. Cena je dohodou, podle množství a složitosti práce.

 

 • Workshopy začínají dohodou, od prosince a dál
 • Konají se v mém ateliéru v budově „De Besturing“ v Haagu
 • Každý kurz je pro kapacitu cca. 2 lidí (abychom vše stihli), den dohodou
 • Cena jedné návštěvy na osobu je 25e,  kurz malby však 20e
 • Délka jedné hodiny je 90minut
 • Každý workshop odhaduju na 3 návštěvy (dá se prodloužit po dohodě)
 • Hodina se ruší nejpozději 24h předem, jinak propadá

O mě:
Je mi 30 let, studovala jsem fine art, oddělení malby na KABK Royal Academy of Art, Den Haag, navrhovala látky v C&A v Dusseldorfu, Studovala Ilustraci na Západočeské univerzitě a kurzy jsou jedna z mnoha zábavných prací přidružené k mojí volné výtvarné činnosti. Budu se těšit

Embroideries

Textile Prints

Paintings